Prague Brewery Guide

Pivovar Hostivar

Pivovar Hostivar

Pivovar Hostivar má stylový design budovy i interiéru. Byl otevřen v roce 2013 ve zcela nové budově na rozhraní Hostivaře a Horních Měcholup. Když je teplé počasí, dá se posedět na letní terase nebo na zahradě. V zimě je terasa zakrytá, což rozšiřuje kapacitu restaurace a poskytuje teplé a útulné posezení.

V nabídce piv většinou nechybí 11° a 12° ležáky - světlá jedenáctka a polotmavá dvanáctka, dále světlý 13° speciál, tmavá čtrnáctka a jantarový H-Ale 15°. Tato piva bývají doplněna ještě dalšími sezónními kousky. Ochutnat tak můžete například různé “ejly” (pale ale, IPA a další), stout, lehkou cyklistickou osmičku, Adventní doppelbock nebo třeba pšenici.

Díky nedalekému parku a Hostivařské přehradě je pivovar vyhledávaným místem cyklistů. Na zahradě jsou pro cyklisty stojany. Zábavu tady najdou také děti, které mohou dovádět na dětském hřišti. Pivovarská restaurace nabízí slušnou nabídku zajímavých jídel. Pokud máte chuť jen na něco malého k pivu, můžete zkusit zdejší pražený slad.

K pivovaru Hostivar se můžete dopravit autobusem.

Druhý pivovar
Hostivar plánuje otevřít svou druhou pobočku. Ponese stejné jméno a bude stát jen pár stovek metrů od původního pivovaru. Otevření se očekává někdy na jaře nebo začátkem léta 2017.

Address

Lochotínská 656
Praha

More Images

Pivovar HostivarPivovar HostivarPivovar HostivarPivovar Hostivar Pivovar HostivarPivovar Hostivar - brewery gardenPivovar Hostivar - Pilsner LagerPivovar Hostivar